Realizowane projekty - Oddział Prystora

Dzieciństwo bez próchnicy

W 2017 / 2018 nadal realizujemy wytyczne i założenia  projektu "Dzieciństwo bez próchnicy". Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców. Liderem projektu był Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Projekt był współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej. Współfinansowanie krajowe dla projektu zapewniał Minister Zdrowia.

Cała Polska czyta dzieciom

Informujemy Rodziców, że nasze Przedszkole propaguje ogólnopolską akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom." Prosimy chętnych RODZICÓW do poczytania naszym POCIECHOM.

Akcja charytatywna

Nakrętki zbieramy, psiakom pomagamy - Akcja organizowana przez schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim. Akcja zbierania korków ma na celu naukę dzielenia się tym co mamy. Kształtuje u małych dzieciach postawę proekologiczną,  jak i uczy odpowiedzialności i systematyczności.