Realizowane projekty - Oddział Prystora

Dzieciństwo bez próchnicy

W 2017 / 2018  realizowaliśmy wytyczne i założenia  projektu "Dzieciństwo bez próchnicy". Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców. Liderem projektu był Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Projekt był współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej. Współfinansowanie krajowe dla projektu zapewniał Minister Zdrowia. Założenia projektu i nawyki Higieny Jamy Ustnej pozostały z nami na każdy dzień .

Cała Polska czyta dzieciom

Informujemy Rodziców, że nasze Przedszkole propaguje ogólnopolską akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom." Prosimy chętnych RODZICÓW do poczytania naszym POCIECHOM.

Akcja charytatywna

Nakrętki zbieramy, psiakom pomagamy - Akcja organizowana przez schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim. Akcja zbierania korków ma na celu naukę dzielenia się tym co mamy. Kształtuje u małych dzieciach postawę proekologiczną,  jak i uczy odpowiedzialności i systematyczności.