Zobacz oddziały naszego przedszkola w Ursusie

Oddział Skoroszewska

Oddział Prystora

Niepubliczne przedszkole w Warszawie - Ursus, Skorosze

Nasze przedszkole niepubliczne w Warszawie to nowatorska placówka edukacyjna, która podąża za indywidualnym planem rozwoju każdego dziecka. Podstawowym kryterium organizacji pracy dydaktyczno-wychowawczej są przede wszystkim możliwości rozwojowe, a nie wiek. Dzieci zdobywają wiedzę, umiejętności, bawią się i rozwijają swoją osobowość w grupach zróżnicowanych wiekowo. Staramy się stworzyć im dogodne okoliczności do odkrywania świata, zdobywania doświadczeń i umiejętności. Zapewniamy bogaty pakiet aktywności artystycznych, językowych i dydaktycznych. Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu niepublicznym w Ursusie są prowadzone z użyciem metod pozwalających dzieciom na zdobywanie wiedzy w sposób dynamiczny, ale jednocześnie radosny. Dzięki temu nauka staje się skuteczna, nie zniechęcając najmłodszych do poznawania nowych języków.

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie z polskim lektorem. W naszym przedszkolu niepublicznym w Ursusie dzieci poznają język angielski poprzez gry, zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne. Zajęcia mają na celu zapewnienie najmłodszym możliwości poznania i ćwiczenia właściwej wymowy, rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, kształtowanie pewności siebie w sytuacjach językowych oraz motywowanie do samodzielnego porozumiewania się w języku angielskim.

Przedszkole Niepubliczne Entliczek pentliczek zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Biuro Edukacji m. st. Warszawa, pod numerem 400/PN/15[2], zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 10.01.2008 r.

ENGLISH EVERY DAY

REALIZUJEMY PROGRAM ROCZNEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
BOGATA OFERTA ZAJĘĆ

Kontakt telefoniczny: 690 000 658

media

MEDIA

Udział w programie TV

dokument

Statut, karta zgłoszenia

terminarz

GODZINY

poniedziałek - piątek

MASZ PYTANIA?

Opinie rodziców naszych wychowanków

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wspaniale 3 lata w Entliczku. Będziemy zawsze pamiętali o Paniach oraz o mile spędzonym tu czasie, a także o wspólnej nauce i przygotowaniu Adriana do pójścia do szkoły. Wdzięczni za wszystko Rodzice 6-letniego Adriana Kaszewskiego

***

Z sympatią i łezką w oku będziemy wspominać ten czas, kiedy nasz Franio uczęszczał do Entliczka pentliczka. Rodzinna atmosfera, zaangażowanie i ciepło Cioć oraz Pani Dyrektor sprawiły, że Franuś bardzo polubił to miejsce - swoje pierwsze i prawdziwe "Przedszkole".

Kasia i Jarek

***

Bardzo dziękujemy za dotychczasową opiekę nad naszym Skarbem. Jesteśmy bardzo wdzięczni ! Nasza Amelka nie tylko spędziła czas w radosnej atmosferze przedszkolnej, ale także rozwinęła się znacząco. Nabyła wiele pozytywnych nawyków, których w domu jej nie uczyliśmy. Dziękujemy Ciociom za cenne uzupełnianie rodziców w czasie kiedy nie mogliśmy być z córką.

Gosia i Arek