Oddział Skoroszewska

Oddział Prystora

ul. PRYSTORA 4 lok.10

Edukacja - Oddział Prystora i Skoroszewska

Nasze przedszkole niepubliczne w Ursusie realizuje program zatwierdzony przez MEN i dostosowany do założeń Podstawy Programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych formach wychowania przedszkolnego z dnia 23 grudnia 2008 r. Odpowiada, też zaleceniom zawartym w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 08 czerwca 2009 roku oraz Ustawy z dnia 29 grudnia 2015 r. Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki szkolnej opierając naszą pracę edukacyjną na podręcznikach wydawnictwa MAC dla odpowiednich grup wiekowych.

Ponadto, nasze przedszkole niepubliczne w Ursusie na osiedlu Skorosze wykorzystuje wiele innowacyjnych metod, które pozwalają na szybkie przyswajanie języka obcego przez najmłodszych. Nasz program został opracowany w taki sposób, by był maksymalnie skuteczny, jednocześnie zachęcając dzieci do nauki poprzez zabawę.

Program zajęć w naszym przedszkolu

Nasza wykwalifikowana kadra

Adaptacja

Przebieg adaptacji Twojego dziecka