O przedszkolu - Oddział Prystora

Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe Entliczek pentliczek znajduje się w sercu osiedla Skorosze X bis i Skorosze XI. Położenie to jest dogodne zarówno dla dzieci jak i Rodziców, którzy zapracowani mają możliwość przekazania swoich pociech w dobre ręce, tuż obok miejsca zamieszkania.

Dla Państwa wygody posiadamy dwie placówki edukacyjne, jedną przy ulicy Skoroszewskiej i drugą przy ulicy Prystora.

To z myślą o Rodzicach, aby zaoszczędzić im czasu i stresu związanego z dojazdami stworzyliśmy te placówki. Miejsca, które zrodziły się przede wszystkim z miłości do dzieci. Pamiętajmy, iż nasze pociechy pozostające w bliskim dla siebie otoczeniu, lepiej radzą sobie z nowymi zadaniami oraz zaistniałymi zmianami. Łatwiej nawiązują kontakty, a przede wszystkim chętniej rozstają się z Rodzicami, co ma ogromny wpływ na proces adaptacji. Kierując się tymi wytycznymi stworzyliśmy w centrum miasta nowoczesne Przedszkola oferujące bogaty wachlarz zajęć. Naszym zadaniem stało się tworzenie miejsc przytulnych i kolorowych, gdzie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera.

Wkładamy wiele serca w to, aby zapewnić dzieciom pełny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny oraz fizyczny. Staramy się, aby nasze dzieci poprzez zabawę z rówieśnikami uczyły się współpracy, tolerancji, wiary we własne siły. Pomagamy rozwijać indywidualne zdolności i zainteresowania, jak również silne poczucie własnej indywidualności.

media

MEDIA