• Slajd 3
  • SLajd 1
  • Slajd 2
 

Zapisy do Niepublicznego Przedszkola w Warszawie – Oddział ul. Prystora

Niepubliczne przedszkole w Warszawie w Ursusie przyjmuje dzieci przez cały rok. Gwarancją rezerwacji miejsca jest podpisanie umowy i wpłacenie opłaty wpisowej. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Możliwe jest przyjęcie dziecka w wieku 2 do 2,5 lat jeżeli jego rozwój emocjonalny pozwala na rozstanie z rodzicami. Zachęcamy do kontaktu i indywidualnej rozmowy oraz zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.

Przedszkole językowe można obejrzeć każdego dnia po wcześniejszym umówieniu wizyty pod numerem telefonu 690000658. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie.

Jak zapisać dziecko?

Chcąc zapisać dziecko, należy złożyć wypełnioną kartę informacyjno-zgłoszeniową osobiście lub drogą mailową (karta dostępna w placówce lub na stronie internetowej).

Nasze niepubliczne przedszkole na osiedlu Skorosze realizuje bezpłatny program adaptacyjny dla najmłodszych. Stwarzamy możliwość zapisania dziecka w niepełnym wymiarze czasu, aż osiągnie ono gotowość przedszkolną i zacznie uczestniczyć w zajęciach w pełnym zakresie.

Placówka przy ulicy Prystora 4/10 w Warszawie jest czynna od poniedziałku do piątku przez cały rok z przerwami w dni ustawowo wolne od pracy.

 

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA

pdf

 

******

 

GODZINY OTWARCIA
7.30 – 17.30

02-497 Warszawa – Ursus
ul. Prystora 4 lok. 10

Kontakt telefoniczny:
690 000 658

media

MEDIA

Udział w programie TV

dokument

DOKUMENTY

Statut, karta zgłoszenia

terminarz

GODZINY

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:30

telefon

MASZ PYTANIA?

690 000 658