• Slajd 3
  • SLajd 1
  • Slajd 2
 

Zapisy do przedszkola - Oddział Skoroszewska | Warszawa

Entliczek pentliczek, czyli Niepubliczne Przedszkole językowe w Warszawie w Ursusie umożliwia zapisanie dziecka w dowolnym momencie w roku. Gwarancją rezerwacji miejsca w naszej placówce jest podpisanie umowy i wpłacenie opłaty wpisowej. Oferta jest skierowana do Rodziców dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, ale istnieje także możliwość przyjęcia pociech w wieku od 2 do 2,5 lat. Ich rozwój emocjonalny musi być jednak wystarczający, aby pozwolić na rozstanie z rodzicami. Wszelkie szczegóły ustalą Państwo z nami poprzez podany numer telefonu lub adres mailowy, a my zadbamy o to, by dostosować odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.

W jaki sposób zapisać dziecko?

Nasza placówka umożliwia dołączenie do grona podopiecznych w dowolnym momencie, jednocześnie oferując program adaptacyjny pozwalający na zapoznanie się z grupą w komfortowych okolicznościach. Podczas zapisywania dziecka do przedszkola językowego Entliczek pentliczek należy złożyć wypełnioną kartę informacyjno-zgłoszeniową drogą mailową lub poprzez osobistą wizytę w wybranym oddziale. Kartę znajdą Państwo w placówce lub na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek niejasności mogą Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie.

Niepubliczne przedszkole Entliczek pentliczek realizuje bezpłatny program adaptacyjny dla naszych przyszłych podopiecznych. Umożliwiamy zapisanie dziecka w niepełnym wymiarze czasu, a gdy osiągnie ono gotowość przedszkolną, zacznie uczestniczyć w oferowanych zajęciach w pełnym zakresie.

Placówka przy ulicy Skoroszewskiej 5/7 jest czynna od poniedziałku do piątku przez cały rok z przerwami w dni ustawowo wolne od pracy.

 

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA

pdf

 

******

 

GODZINY OTWARCIA
7.30 – 17.30

02-495 Warszawa – Ursus
ul. Skoroszewska 5 lok. 7

Kontakt telefoniczny:
690 000 658

media

MEDIA

Udział w programie TV

dokument

DOKUMENTY

Statut, karta zgłoszenia

terminarz

GODZINY

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:30

telefon

MASZ PYTANIA?

690 000 658